Оселедець під шубою з яблуком (відео-рецепт)

Головна родзинка цього рецепта оселедця під шубою — це додати в салат тертого яблука. Ідея досить цікава. Яблуко робить смак класичної оселедця під шубою не таким звичним, більш яскравим і свіжим. Так що варто взяти цей варіант на озброєння. А ось з кількістю майонезу Наталя Скворцова явно перестаралася! Так багато класти зовсім не обов’язково!

Рецепт оселедця під шубою складається з наступних компонентів:

  • солона оселедець — 1 шт.;
  • картопля — 1 шт.;
  • морква — 1 шт.;
  • буряк — 1 шт.;
  • яйця — 2 шт.;
  • ріпчаста цибуля — 1 шт.;
  • яблуко — 1 шт.;
  • майонез — 250 гр.

Як приготувати оселедець під шубою.
Солону оселедець потрібно очистити від голови, шкірки і кісток. Отримане філе оселедця нарізати дрібними кубиками. Картоплю, моркву, буряк і яйця відварити заздалегідь, остудити і очистити від шкірки. Відварені картоплю, моркву і яйця, а також ріпчасту цибулю порізати дрібними кубиками. Яблуко очистити від шкірки і насіння, потерти на крупній тертці. Буряк теж потерти на крупній тертці. Всі компоненти салату підготували. Залишилося лише укласти шари следка під шубою. У класичному рецепті оселедця під шубою першим шаром завжди йде оселедець з цибулею, які можна просто разом перемішати. Другим шаром укладається відварну картоплю і злегка пригадується пальцями, щоб салат вийшов щільним. Кожні два шари рекомендується промащувати майонезом, щоб оселедець була ніжною і соковитою на смак. Третім і четвертим шарами укласти моркву і яйця. Знову промазати майонезом. Наступний шар — терте яблуко, який і є основною родзинкою нашої оселедця під шубою. Завершальним шаром нашої «шубки» буде, як завжди, терта буряк. І останній штрих — майонез. Тут не обов’язково промащувати верхній шар повністю, достатньо буде просто зробити з майонезу якусь прикрасу. Тут вже точно ніхто не зможе обмежити політ ваших фантазій.
Салат «Оселедець під шубою» з яблуком абсолютно готовий! Вважається, що салати, що складаються з шарів, стають ще смачнішими, якщо постоять кілька годин, щоб всі верстви добре просочили один одного. Тому оселедець під шубою можна приготувати напередодні ввечері перед святом, тоді на святковому столі цей салат не залишить байдужим жодного гостя.
Приємного апетиту!

© 2015 Кулінарні рецепти. Всі права захищені.