Приголомшливо смачне печиво зі згущеним молоком за простим рецептом

Час приготування: 35 хв. Порцій: форма 33х23 див.

Сьогодні у мене для вас приголомшливий рецепт дуже смачного печива зі згущеним молоком, шоколадом і горіхами, коли я його прочитала, то виникло бажання негайно його приготувати, а те, що під рукою виявилися всі необхідні інгредієнти, мені здалося знаком долі!

Я не стала відкладати справу в довгий ящик, до того ж мені потрібні печива щоб подарувати їх на Великдень друзям разом з кокосовими домашніми цукерками. Та й що може зупинити в цьому рецепті приготування?! Час — 5 хвилин підготовки плюс ще кілька хвилин в духовці, а потім — магія або хитрість, вирішуйте самі…

Не потрібно нічого збивати, замішувати, чекати, не доведеться навіть мити купу забрудненого посуду, оскільки її просто не буде! Інгредієнти змішуються після випікання, наче за помахом чарівної палички, і я не повірю, що вам не подобається кокос, шоколад з хрусткими горіхами і згущене молоко, яке зникає всередині … Хоча звичайно «de gustibus non est disputandum», але повірте, це смачно і якщо слідувати рецептом, то це печиво зі згущеним молоком не може не вийти!

Для прямокутної форми розміром 33см х 23см

© 2015 Кулінарні рецепти. Всі права захищені.