Смачне печиво з вівсяних пластівців з горішками і насінням

Час приготування: 40 хв Порцій: 16 шт

Інтернет переповнений рецептами вівсяного печива, що, втім, зовсім не дивно, враховуючи його популярність! Я ж хочу запропонувати декілька незвичайний варіант: печиво з вівсяних пластівців з горіхами і родзинками — швидше його можна назвати енергетичними батончиками, тими самими, що так відмінно допомагають у момент коли дуже хочеться перекусити, а часу або можливості зробити це зовсім немає.

Рецепт простий — з вівсяними пластівцями, з великою кількістю горіхів і кленового сиропу, щоб підсолодити. Заради всього святого, нічого дієтичного! Навпаки, приплив енергії буде гарантовано!

Весь процес приготування можна описати трьома словами: змішую, ущільнюю і випікаю….після чого залишається тільки набратися терпіння поки печиво охолоне, нарізати і спробувати. Дуже смачно! Так смачно, що хочеться ще раз повернутися в спортзал, щоб потім з’їсти ще один шматочок!

Мій варіант вівсяного печива вийшов трохи темніше оригіналу, але це тому, що я використовувала темний тростинний цукор, крім того, я замінила горіхи пекан на звичайні волоські горіхи і насіння гарбуза на соняшникове.

© 2015 Кулінарні рецепти. Всі права захищені.